F.U.B Kruczek | Instalacja dla inwestycji

KIM JESTEŚMY?

F.U.B. Kruczek rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku. Założycielem i właścicielem jest Pan Stanisław Kruczek pochodzący z Nowego Sącza.

Początkowo F.U.B. Kruczek wykonywała głównie drobne prace z zakresu prostych instalacji wodnokanalizacyjnych oraz białego montażu. Sumienność, staranność, profesjonalizm wykonywanych prac oraz zadowolenie klienta sprawił, że rynek zleceń z branży budowlanej otworzył się dla Firmy Stanisława Kruczka. Wszystko to stało się również determinantem do zdobywania nowych profesji, a tym samym poszerzania wachlarza usług wykonywanych przez F.U.B. Kruczek.

Firma została wyróżniona certyfikatem Autoryzowanego Instalatora Firmy Herz. Znalazła się w gronie najlepszych instalatorów z branży, członków Klubu Dobrego Fachowca+ HERZ.

Sprawdź więcej!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE
ZROBIĆ?

F.U.B. Kruczek specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji wykonanych z nierdzewki, klimatyzacji i konstrukcji stalowych. We współpracy z wyspecjalizowanymi firmami z branży, F.U.B. Kruczek realizuje  projekty z zakresu remontowego oraz wykończeniowego wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług: link do zakładki z ofertą.

Stawiamy czoła kolejnym wyzwaniom włączając w to nowoczesne trendy technologiczne. Przyjmując zlecanie Firma Usługowo - Budowlana Kruczek wykonuje je z najwyższym profesjonalizmem.

Możesz mieć pewność, że NASZA instalacja, będzie TWOJĄ inwestycją w przyszłość.

Stanisław Kruczek

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Napisz!

Planujesz proces instalacji wodnych i energetycznych w swojej inwestycji? Napisz do nas i przekonaj się dlaczego właśnie nam powinieneś powierzyć to zadanie!

Nasi partnerzy

F.H.U Kruczek, HERZ, Cempa

Klub dobrego fachowca

F.U.B Kruczek Stanisław Kruczek uczestniczy w progarmie firmy HERZ, pt. "HERZ Klub Dobrego Fachowca+", który zresza w swoim gronie najlepszych instalatorów z branży. Ideą powstania KDF+ jest budowa eliternaje grupy profesjonalnych instalatorów posiadających umiejętności realizacji projektów w taki sposób, aby zapewnić zleceniodawcom maksymalne korzyści z produktów firmy HERZ.

Klub dobrego fachowca